Written by admin

Engelli Korkuluğu

Engelli Korkulukları

Engelli Korkulukları engelli kişilerin ihtiyaçları ve güvenlikleri gözetilerek yapılan korkuluk sistemleridir.

İmal Yapılırken Kullanılan Malzeme

Paslanmaz çelikten imal edilen engelli korkuluğu, hijyenik ve bakteri üretmeyen sağlam ve dayanıklı malzemeden imal edilmektedir. Bu yüzden uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Engelli korkuluğu imal edilirken engelli kişilerin hareket kabiliyetini ve güvenliğini sağlayan şekillerde dizayn edilir. Engelli Korkuluğu Ankara ilinde faaliyet gösteren firmalar tarafından imal edilmektedir. Bu firmalar Ankara ve çevresine 7/24 hizmet veren firmalardır. Engelli korkuluğu Ankara ilinde faaliyet gösteren firmalar diğer yerlere de hizmet vermektedir. Engelli korkuluğu Ankara ilindeki tüm rampalara da kurularak engelli kişilerin rampa çıkışlarında da rahat hareketini sağlamaktadır.

Kullanım Alanları ve Yararı

Bu korkuluklar kamu binaları girişinde ve merdivenlerinde, otobüs duraklarında, alışveriş merkezleri girişlerinde, apartmanlarda hem girişlerde hem de bina iç merdivenlerinde, adliye ve hastane gibi insanların yoğun oldukları yerlerde monte edilerek kullanılır. Engelli korkuluğu sadece engelli kişilerin değil aslında herkesin güvenliği için de önemlidir.

Özellikle çocukların oldukları yerlerde ve yüksek yerlerde kullanıldığında herkesin güvenliğini sağlayan sistemlerdir. Ankara Engelli Korkuluğu, özellikle kamu binaları yapılırken anlaşılan firmaların titiz çalışmaları sonucu imal edilerek monteleri yapılır. Ankara engelli korkuluğu yapılırken binaların konumu ve faaliyet alanları önemlidir çünkü imal eden firma o binada bulunan engelli ihtiyaçlarını gözeterek gerekli imalatı ve montesini de dikkatli yapmalıdır. Oynama yapan monte ileride korkuluğun zarar vermesine neden olabilir. Bu yüzden Ankara engelli korkuluğu yapılırken önce bina durumuna bakılmalıdır.

Paslanmaz çelik, hijyenik ve bakteri üretmeyen sağlam dayanıklı bir malzemedir. Bu yüzden korkuluk imalatlarında tercih edilir. Engelli ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış engelli korkulukları için bizi arayınız.

paslanmaz, paslanmaz korkuluk, paslanmaz korkuluk ankara, engelliler için paslanmaz korkuluk, paslanmaz korkuluk engelli için, paslanmaz korkuluk ürünleri, paslanmaz korkuluk fiyatları, paslanmaz korkuluk firmalar, ankara engelli korkuluğu, ankara korkuluk, engelli korkuluğu, engelli korkuluğu ankara, korkuluğu, korkuluk, merdiven korkuluğu